Hakkımızda

BUBİR Polyester ;

Polyester ürün gurubu ve Gsm. çevre uyum kamuflaj uygulamaları alanı ve sektöründe yıllardır lider marka olma kariyerini her zaman yenilikçi çalışmaları ile korumuştur.

Firmamız 1994 yılında GÜLTEKİN POLYESTER ismi ile üretim ve satış faaliyetine başlamıştır.Firma sahibi ve kurucusu olan Nural GÜLTEKİN, 15 personel ile başlamış olduğu bu maratonda 4 yıl boyunca dürüst, çalışkan, kaliteli üretim sunan ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda kazanılan tecrübe sonucunda 1998 yılı itibariyle BUBİR POLYESTER DEKORASYON OTOMOTİV ve SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla faaliyetlerine daha kapsamlı olarak devam etme kararı almıştır.

İmalatlarımızın içerisinde;
  • Polyester su depoları ve zeytin salamura tankları,
  • Dekoratif polyester duvar kaplamaları,
  • Polyester güvenlik kabinleri, büfe, gişe modülleri ve açık hava tuvaletleri,
  • Dekoratif polyester saksılar,
  • Oturma bankları ve piknik masaları,
  • Fitness aletleri ve çocuk oyun grupları,
  • Deniz bisikletleri ve tekne çeşitleri,
  • Araç üstü kabinleri,
  • GSM Baz istasyonları Çevre – Uyum kamuflaj çalışmaları, alanlarında kalite çıtasını her geçen gün yükselterek, üretim faaliyetlerini geliştirmektedir.Firmamız İzmir' in Kısıkköy Organize Sanayi Bölgesinde 2.500 m2 kapalı alan 2.000m2 açık alandan oluşmaktadır. Üretim alanlarına göre 5 imalathane ve 1 teşhir salonu bulunmaktadır. Ege Bölgesinin değişik alanlarında 8 adet bayii ile hizmetlerine devam etmektedir. BUBİR POLYESTER DEKORASYON OTOMOTİV ve SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 9 idari personel, 2 mühendis, 12 GSM montaj ekibi, 24 imalat ekibi, ile Türk Standartlarına uygun olarak tüm üretim ve izin belgeleri bulunan firma olarak BUBİR markasıyla tescilli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Genel Müdürlüğü İzmir' de bulunan BUBİR POLYESTER, baz istasyonları Çevre- Uyum Kamuflaj Çalışmaları’nın üreticisi ve GSM Kamuflaj çalışmaları konusunda profesyonel olarak sektöre her anlamda tam destek vermektedir. BUBİR 2000 yılından günümüze Çevre- Uyum Kamuflaj çözümlerini gerek doğrudan Operatörlere gerekse Taşeron firmalarına sunmuştur.

6 yıllık sektör tecrübesini 22 yıllık genel iş tecrübesiyle birleştirerek hizmetlerine devam eden BUBİR, Çevre- Uyum Kamuflaj ürünlerinin üretimini, alt yapı montaj işlemleri istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir.Sektör her konuda yeniliğe açık olduğunu gibi Çevre-Uyum çalışmalarında da yeniliklere ihtiyaç duymuştur. Bu nedenle BUBİR sektöre yenilikler katabilmek için özel proje tasarımı, standart ve standart-dışı kamuflaj çeşitlerini deneyimli montaj ekipleri ve geniş araç filosuyla hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız GSM sektörünün Altyapı ve Çevre-Uyum konuların da deneyimli kadro oluşturup, konusunda iddialı bir şekilde sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Hızlı ve kaliteli üretim yapabilen kadrosuyla BUBİR, iş güvenliği şartlarına uygun Altyapı ve Üstyapı montajlarını kusursuz bir şekilde %100 müşteri memnuniyetini 18 yıldır olduğunu gibi her yeni projesinde ‘teşekkürler’’i kabul etmeyi benimsemiştir. Deneyimin yarattığı güven sayesinde grafiğini sürekli yükselten BUBİR kaliteli hizmetle bu sektörde kalmayı ve bu pazarda büyümeyi kendine hedef belirlemiştir.

FİKİRLERİN SANAT’A DÖNÜŞTÜĞÜ YER! BUBİR POLYESTER

Bubir Polyester Bubir Polyester Bubir Polyester
+90 232 257 50 73
Kısık Sanayi Sitesi4.Cadde No:41 KısıkköyMenderes-İzmir / TURKEY